MD Granit: velkoobchod - maloobchod

Co nabízíme

Potřebujete se poradit nebo zjistit cenu hrobu, případně jakékoliv zakázky ze žuly?

 

MD Granit s.r.o. je  zkušeným a prověřeným dodavatelem žulových hrobů a žulových výrobků pro ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobu již několik let. Snažíme se maximálně uspokojit potřeby všech svých zákazníků bez rozdílu toho, o jak velkého zákazníka nebo zakázku se jedná. Profesionalitu našich služeb dokazuje každoroční četnost realizovaných dodávek a zakázek, a i díky tomu se těšíme se ze stálého zájmu o naše služby a výrobky, což nám umožňuje další růst a zkvalitňování služeb a rozšiřování sortimentu.

Naší misí a prioritou je upřímný zájem o potřeby a požadavky zákazníka, vstřícný a individuální přístup k zákazníkovi a jednotlivým zakázkám, garance kvality poskytovaných služeb, materiálu a výkonu kamenický prací.
Nabízíme kompletní pomoc, poradenství a podporu při zakázkách, realizacích a montážích.

  • Dodáváme veškeré pomníkové díly a sestavy (urnové hroby, jednohroby, dvojhroby, zakrytí, atd.), provádíme opravy a renovace pomníků, sekání/pískování a barvení písma, náhrobní doplňky.
  • Na zakázku Vám vyhotovíme další různé produkty z kamene - interiérové schody, parapety, kuchyňské desky, pracovní desky, různé vázy, květináče, žulové sloupy a jiné výrobky, žulové obložení stěn a podlah, také grilovací kameny různých rozměrů a síly materiálu.
  • Vyrábíme na míru žulové výrobky dle přání našich odběratelů a zákazníků v nestandardních rozměrech
  • Aktuální druhy žuly naleznete v našem vzorníku, jiné druhy žuly na dotaz.
  • Ukázky dodaných sestav nebo výrobků jsou k nahlédnutí v kartě realizace, nebo na našem Facebooku MD Granit 

 

Těšíme se na Vaše dotazy, poptávky a spolupráci při realizacích Vašich zakázek a projektů.

Rychlý kontakt: +420 608 304 003, info@mdgranit.cz.

 

 

Přílohy / dokumenty:

ico-pdf MD Granit s.r.o. - obchodní podmínky.pdf [PDF, 208 kB]